Łucja

Cześć! Jestem Łucja. Mam trzy lata. Uwielbiam Świnkę Peppę i piosenkę Baby Shark. Chcę poznawać świat jak moi rówieśnicy, jednak utrudnia mi to niedowład czterokończynowy, który u mnie zdiagnozowano. Nie potrafię samodzielnie siedzieć i chodzić, nie mogę bawić się zabawkami jak inne dzieci, bo mam niesprawne ręce i nogi. Intensywnie się rehabilituję. Chodzę na różne zajęcia usprawniające moje funkcjonowanie. Dzięki nim coraz lepiej wychodzi mi np. samodzielne jedzenie i picie z kubeczka 😊.  

Potrzebuję też drogiego zaopatrzenia ortopedycznego: wózka inwalidzkiego, ortez na ręce i nogi, kombinezonów stabilizujących postawę ciała. Szybko rosnę i trzeba to często wymieniać 😊Rodzice chcą zapewnić mi wszystko, aby wspomóc mój rozwój, bym mogła funkcjonować normalnie, bym była jak najbardziej samodzielna. Rehabilitacja i terapia jest bardzo kosztowna, dlatego proszę Cię o pomoc. 

Z góry dziękuję

Jeśli chcesz wspierać bezpośrednio leczenie i rehabilitacje Łucji, wejdź na https://fanimani.pl/jagodki/lucja/ zainstaluj wtyczkę na komputer lub pobierz aplikacje na telefon i wspieraj ją robiąc codzienne zakupy online. Możesz też przekazać darowiznę, wtedy 

kliknij WPŁACAM na dole strony i wybierz „Wpłata na: Łucja”, Dziękuję.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Skip to content